Dátum: 2024.05.15.

Szerző Téma: Fényképezős-Képfeltöltős  (Megtekintve 43476 alkalommal)

Szacsi

  • Hondalai láma ;)
  • Aktív Tag
  • Hozzászólások: 7300
  • Fékezett habzású Hondafanatikus-kritikus;-)
|Dátum: 2009. 04. 06. 18:22  
0
"Dír Evribodri"

Egyik talin láttam valakinél komolyabb DSLR gépet ezért vettem a bátorságot írni, hátha más fantáziáját is megmozgatja a téma.
Szóval!
Biztos Ti is láttatok már egy csomó képet ahol kedvenc típusaink kadmiumlámpa* fényében vannak este lefotózva. Elég sütik szoktak lenni. Na tegnap tök véletlenül találtam egy helyet a városba ahol nem csak, hogy ilyen lámpák vannak, hanem nyugis a környék, stb. Szóval az Aldi mögötti kis (egyelõre) szervizútról van szó ami az Árnyas u-ból nyílik és párhuzamos a a Siklósi úttal. szép hosszú egyenes, nyugis(keresztbe lehet állni;) ) mindkét oldalról fák szegélyezik és az egyik oldalon a már említett fényforrások. Én most csak kézzel lõttem de egész tûrhetõek lettek, viszont ha lenne rá érdeklõdés egyik estére szerzek állványt és kimehetnék több vassal is kattintgatni, hátha valami jó is kisül belõle.
Mivel 1 kép többet mond 1000 szónál majd ha feltoltam netre néhányat linkelek. (meg rakok odaátra is Civic topicba:) )

* narancssárgás fényû u-i. világítótest:)
 
« Utoljára szerkesztve: 2010. 03. 19. 19:30 írta Gege »

Regisztrálj be hozzánk, hogy ne maradj le a további 5952 válaszról sem, ami ebben a témában van!
 

Az oldal 0.284 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.